Administracja sklepów internetowych na Woocommerce

Posiadasz własny sklep internetowy, który został stworzony na systemie Wordpress z dodatkiem Woocommerce? Wielu przedsiębiorców zgłaszających się do nas szuka zespołu, który zadba o bezpieczeństwo sklepu internetowego oraz pomoże w zarządzaniu nim. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta oferujemy kompleksową pomoc w administracji sklepu internetowego. Jak dobrze wiemy zagrożenie sklepów internetowych jest dosyć wysokie, wynika to z faktu, że jest to źródło danych klientów. Wiele niepowołanych osób jak hackerzy, wirusy dążą do pozyskania tych danych i wykorzystania ich we własnych celach.

Dlaczego warto zadbać o bezpieczeństwo sklepu?

Odpowiedź jest dosyć prosta, ponieważ żadne właściciel sklepu internetowego nie chce dopuścić do tego aby dane jego klientów wypłynęły do sieci. Jak zadbać o to aby tak się nie stało? Przede wszystkim trzeba zadbać o aktualne wersje systemu jak i jego dodatków. Co jeżeli nie zadbamy o to? Aktualizacje są wypuszczane w celu załatania dziur bezpieczeństwa przez które może się dostać potencjalne zagrożenie naszego sklepu. Jeżeli zaniedbamy aktualizacje to istnieje duża szansa, że ktoś dostanie się do naszego sklepu internetowego.

Co otrzymasz w ramach administracja sklepu internetowego?

  • 2 godziny administracji w miesiącu, którą możesz wykorzystać na zmiany na sklepie internetowym (np. dodawanie nowych produktów)
  • Kopie bezpieczeństwa robioną regularnie co miesiąc
  • Aktualizacje systemu sklepu
  • Zabezpieczenie sklepu internetowego przed atakami wirusów i stały monitoring
  • Co miesiąc godzinę konsultacji, którą możesz wykorzystać na planowanie odpowiednich ruchów na sklepie internetowym

Jaki jest koszt administracji sklepu?

Całkowity koszt administracji sklepu internetowego wynosi 200zł netto/miesięcznie. Jeżeli potrzebujesz jednorazowej pomocy bez abonamentu miesięcznego to zapraszamy do kontaktu mailowego: biuro@b-ciachurski.pl. W ciągu 48h dostaniesz rzetelną wycenę działań.