Potrzebujesz nową stronę internetową lub pomocy przy aktualnej?


Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, a ja postaram się odpowiedzieć w ciągu 48h.

Pozycjonowanie Oława

Prowadzisz własną stronę internetową, jednak wyniki nie są tak zadowalające jakich oczekujesz? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty pozycjonowania - pomożemy Ci wejść na zupełnie nowy poziom rozwoju firmy. Nasze działania są w pełni bezpieczne i gwarantują wzrosty pozycji w wyszukiwaniach.


Dlaczego warto zainwestować w marketing?

Jeżeli prowadzisz biznes to bardzo prawdo podobnie spotkałeś/łaś się z określeniem pozycjonowanie stron, jednak na czym to polega, jakie czynności powinny być podejmowane aby faktyczny zdobyć lepszą pozycję w wyszukiwaniach?

Pozycjonowanie czyli (ang. Search Engine Optimization) to zestaw działań marketingowych (on-site, off-site) mających na celu uzyskanie wyższych pozycji wybranych słów kluczowych w naturalnych wynikach wyszukiwarki internetowej Google. Na powodzenie projektu składa się optymalizacja strony pod kątem technicznym i treści oraz działania poza stroną (off-site) mające na celu zwiększenie rozpoznawalności marki poprzez np. dodawanie wpisów na panoramie firm, czy też tematycznych forach.


Jakie są największe zalety pozycjonowania?

  • Bardzo duża liczba potencjalnych klientów – jak dobrze wiemy wyszukiwarka Google to jedna z najbardziej popularna na świecie i właśnie tam twoi potencjalni kliencji szukają usług oraz produktów
  • Budowa wizerunku marki w sieci - działania marketingowe w sieci znacznie zwiększają rozpoznawalność – dzięki czemu klienci nie będą cię szukać po frazie np. Dobry mechanik a np. Janusz kowalski mechanik (Janusz kowalski to przykładowa nazwa firmy)

  • Dotarcie do docelowej grupy klientów – wybierając działania pozycjonerskie masz możliwość doboru specjalistycznych fraz, którymi posługują się tylko znawcy a nie zwykłe laiki, co może zmniejszyć grono odbiorców ale zwiększy znacznie konwersję ( konwersje w tym wypadku zamówienie produktu/usługi)
  • Przewaga nad konkurencją – SEO to nieustanna walka po pozycję w wyszukiwarce Google. Stawiając na nasze sposoby, na pewno osiągniesz oczekiwane rezultaty i zostawisz konkurencję w tyle.
  • Niskie koszty reklamy – Pozycjonowanie jest bardziej opłacalne niż nowy pracownik i dostarcza nowych klientów 24 na dobę 7 dni w tygodniu. Co ważne, pozycjonowana strona nie musi brać wolnego oraz nie ma dni chorobowych, ona po prostu cały czas pracuje na sukces twojego biznesu.

Jakie działania SEO doprowadzą do sukcesu twojego biznesu?

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, zawsze działamy zgodnie z wytycznymi twórców wyszukiwarki Google, przez co nasze działania dają efekty i nie narażają strony na Ban czy Filter (Ban, Filter – są to kary od wyszukiwarki za zakazane, nieetyczne zachowania względem treści i linków). Jako specjaliści zrobimy dla ciebie:

  • Zoptymalizujemy stronę pod kątem technicznym i treści – Treści to najważniejszy element dla Robotów Google (mechanizm sprawdzający i nadający pozycję stronie), jak dobrze wiemy Google to wyszukiwarka treści i jeżeli dostarczymy wartościowe i unikalne treści to mamy pewność, że wyszukiwarka to doceni i wyświetli nas wyżej w wynikach. Warto także pamiętać, że Google patrzy także na takie paramety jak: szybkość strony, dane strukturalne czy też znaczniki Meta, które określają co się znajdzie na danej podstronie.
  • Dostarczymy wartościowe linki z tematycznych źródeł – tylko takie linki dają zadowalający efekt i budują pozytywny wizerunek marki w sieci
  • Dostarczamy regularnie artykuły blogowe – Dodawanie regularnie wartościowych treści zwiększa moc całej naszej strony
  • Analiza konkurencji – Tylko dzięki dokładnej analizie konkurencji na odpowiednie frazy kluczowe jesteśmy w stanie obrać prawidłową strategię marketingową

Czy pozycjonowanie ma sens?

Pozycjonowanie stron w Oławie jest bardzo ważne, ze względu na rosnącą wszechobecną konkurencję. Jeżeli powyższe argumenty nie przekonują Cię, to zapraszamy do kontaktu mailowego, a my przedstawimy Ci twarde dane w postaci diagramów, które na pewno pozwolą Ci podjąć dalszą decyzję. Zapraszamy: biuro@b-ciachurski.pl