Pozycjonowanie Stalowa Wola

Twoja strona internetowa nie dostarcza ci satysfakcjonującej ilości zapytań? Skorzystaj z naszej oferty pozycjonowania stron i przekonaj się jak wiele ta usługa wniesie dla twojego biznesu. Jako agencja interaktywna z 3 letnim doświadczeniem dajemy gwarancję na wzrost pozycji w wyszukiwarki Google na wybrane frazy kluczowe.


Pozycjonowanie strony internetowej – jaką formę wybrać?

W momencie kiedy posiadasz już swoją nową stronę internetową, trzeba pomyśleć o sposobie reklamowania jej. Najlepszym i jednym z najbardziej efektywnych sposobów jest pozycjonować stronę w wynikach organicznych wyszukiwarki Google. Czym są wyniki organiczne a nieorganiczne?

Wyszukiwarka Google dzieli sekcje wyszukiwań na płatne (nieorganiczne), gdzie pozycja jest zależna od twojego budżetu i nieodpłatne (organiczne), w których pozycja zależy od kilku czynników:

 • Jakości merytorycznej strony internetowej
 • Optymalizacji technicznej treści i kodu pod roboty wyszukiwarki
 • Regularności prowadzonych działań
 • Ilości linków z tematycznych for/stron prowadzących do naszej witryny

Dla wielu najlepszym rozwiązaniem jest pozycjonowanie organiczne, ponieważ daje ono długotrwały efekt i jest bardziej ekonomiczne.


Dlaczego warto zainwestować w pozycjonowanie?

Działania pozycjonerskie mają bardzo dobry wpływ na rozwój przedsiębiorstwa. Przede wszystkich napędzają ruch na stronie a co za tym idzie klientów, dzięki temu możesz spokojnie rozwijać firmę nie martwiąc się o braki konsumentów.

Kolejnym bardzo ważnym elementem jest koszt – dobrze wypozycjonowana strona internetowa jest najbardziej efektywnym i ekonomicznym pracownikiem. Dlaczego? Standardowa wypłata handlowca to ponad 3000 zł netto, przy takim budżecie możemy wypozycjonować stronę na frazy ogólnopolskie i zyskiwać x razy więcej klientów. Pamiętajmy też, że strona internetowa nie potrzebuje wolnego, dni chorobowych itp. Ona pracuje na sukces naszego biznesu 24h/7.

Ostatnim ważnym faktem jest, że konkurencja też się pozycjonuje i z każdym dniem stają się silniejsi. Raczej nie chcesz pozostać ze swoim biznesem w tyle. Przy stosunkowo niskich kosztach miesięcznych jesteśmy w stanie pomóc twojemu biznesowi w reklamie internetowej.


Jak wygląda proces współpracy:

 • Rozmawiamy na temat potrzeb klienta
 • Przeprowadzamy analizę konkurencji
 • Dobieramy odpowiednie frazy kluczowe na które będzie pozycjonowana strona internetowa
 • Przeprowadzamy audyt techniczny strony internetowej
 • Wdrażamy optymalizacje techniczną kodu i treści
 • Regularnie piszemy treści blogowe mające na celu zwiększyć widoczność strony w wyszukiwarce
 • Linkujemy stronę – doprowadzamy do strony odnośniki z wartościowych tematycznych stron, które podniosę wartość strony w oczach wyszukiwarki
 • Zdajemy co 3 miesięczny raport z działań i postępów

Działamy zgodnie z zasadami wyszukiwarki Google

Podejmując z nami współpracę, dajemy 100% gwarancji na jakość naszych działań – zawsze działamy zgodnie z wytycznymi wyszukiwarki Google. Jesteśmy najlepsi w tym co robimy i mamy szereg wypozycjonowanych klientów z Wodzisławia Śląskiego, masz pytania lub chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów? Zapraszamy do kontaktu Mailowego na: biuro@b-ciachurski.pl