Realizacja El-sar
El-sar.com.pl
17 października 2018
Jak odwirusowac strone
Odwirusowanie strony internetowej WordPress
26 grudnia 2018
Pokaż wszystkie

sklep.impresjasmaku.pl

sklep-impresja-smaku

Nowoczesny sklep internetowy dla firmy zajmującej się sprzedażą internetową akcesoriów na przyjęcia. Jeżeli dekoracji, które odmienią twoją imprezę/przyjęcie to zdecydowanie mogę polecić sklep.impresjasmaku.pl

Do utworzenia tego sklepu internetowego wykorzystałem następujące technologie internetowe: HTML5, CSS3, JavaScript, PHP.

Dodatkowo sklep internetowy został zabezpieczony przez certyfikat SSL.

1 Komentarz

  1. DekorParty pisze:

    Serdecznie dziękuję Panu Bartoszowi za profesjonalne i życzliwe podejście do dość trudnego i konkurencyjnego tematu jakim jest sklep internetowy z dekoracjami party.
    Zależało nam na lekkiej i zwiewnej stronie, choć nie cukierkowej – udało się w 1000%!!!! Strona jest przyjazna dla Klienta, jej design i kolorystyka od pierwszego wejścia zdradzają branżę i nasz stosunek do Klientów!!! Kontakt wspaniały i szybki. Każde nasze propozycje były analizowane pod kątem nie tylko estetyki, ale i użyteczności witryny, co jet ogromnie ważne z punktu widzenia użytkowników – naszych Klientów. Podpowiedzi dotyczące pozycjonowania witryny są fenomenalne, a ich efekty już odczuwamy. Dziękujemy serdecznie i polecamy z czystym sumieniem!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *