Strony internetowe Grudziądz

Warto mieć własną witrynę! W internecie szukamy wszystkiego – informacji i rozrywki, produktów i usług, a nawet przyjaźni i miłości. To nie znaczy, że wszystkie firmy mają strony internetowe Grudziądz jest miastem, gdzie twórcy witryn firmowych wciąż mają co robić. Pora, by uświadomili sobie, jak wiele pożytku może dać im posiadanie witryny internetowej.


Strona internetowa + pozycjonowanie?

Jeśli czegoś nie ma w Google, nie istnieje. Aby dotrzeć do klientów w sieci, warto postawić na pozycjonowanie. Nabiera ono szczególnej wagi w ostatnich latach. Są osoby, zwłaszcza wśród młodszego pokolenia, które nigdy nie sięgają po gazetę w celu – na przykład – znalezienia firmy od stron www. Tego typu target wpisze raczej ,,agencja interaktywna Grudziądz". Wszystkiego szukają w sieci i tylko w sieci. Nie ma się czemu dziwić, skoro w internecie jest wszystko, czego tylko dusza internauty i konsumenta zapragnie – rozrywka, praca, zakupy i usługi. To są potencjalni klienci – nie pozostawiajmy ich konkurencji i nie liczmy na to, że nagle zmienią swoje nawyki i sięgną po twoją ulotkę.


wizytówka na lokalnej stronie? Nie! Postaw na projekt swojej strony www!

Wiele małych firm z Grudziądza kupuje sobie za cenę jednego ogłoszenia na lokalnej stronie internetowej błogą świadomość, że zrobiły co trzeba, aby zaistnieć w sieci. Czy rzeczywiście? Reklama w sieci działa, jeśli grafika przyciąga wzrok, a treść jest użyteczna dla odbiorcy i przekazuje podstawowe informacje o firmie. Nie da się tego powiedzieć o ogłoszeniach z nazwą i numerem telefonu, bo logo już nie zawsze się mieści. Nie ma też szans na dokładne przedstawienie oferty. Nie znaczy to, że nie watro takiej wizytówki również mieć, ale na pewno nie powinien to być nasz jedyny ślad w sieci.

Może wystarczy fanpage na faceebooku?

Na pewno nie zaszkodzi. Jeśli masz szerokie grono znajomych w mediach społecznościowych. Konto firmowe na Facebooku, może być doskonałą reklamą twojej działalności. Nie zapominaj jednak, że nie wszyscy potencjalni odbiorcy maj, profile w takich serwisach i nie wszyscy z nich aktywnie korzystają. Świetnie byłoby powiązać takie konto z własna witryna internetową, na której zamieścisz wszystko, co chcesz aby klienci wiedzieli o twojej firmie.


Strony www Grudziądz - co dają? 

Jeśli chcesz mieć w internecie miejsce, gdzie naprawdę będziesz mógł umieścić wszystko to, co chcesz, aby ludzie wiedzieli o twojej ofercie – strona internetowa jest idealnym rozwiązaniem. Zamieścisz tam nie tylko dane kontaktowe, ale też szczegółową informację na temat oferty, aktualne wiadomości o promocjach i rabatach, może nawet firmowego bloga – co staje się ostatnio coraz modniejsze.

Do wykonania twojej strony internetowej, wybierz firmę lub osobę, która posiada dobrą opinię i jest w stanie przedstawić ci swoje dotychczasowe realizacje. Wykonawca strony, który zajmuje się podobnymi projektami na co dzień, będzie w stanie doradzić rozwiązanie optymalne w twoim przypadku, z uwzględnieniem nie tylko profilu działania, ale też zasięgu i wielkości firmy z Grudziądza.

Współpracuj przy powstawaniu twojej strony internetowej, przedstaw jasno swoje oczekiwania i potrzeby. Tylko dzięki sprawnej komunikacji między tobą, a wykonawcą, powstanie dokładnie taka witryna, jakiej potrzeba twojej firmie. Właśnie tam będziesz prezentować swoją ofertę całodobowo, przez siedem dni w tygodniu. Zaraz po stworzeniu strony zadbaj, o jej prawidłowe pozycjonowanie, czyli o to, aby pokazywała się jak najwyżej w wynikach popularnych wyszukiwarek. Inaczej nawet najpiękniejsza, najbardziej przejrzysta witryna nie spełni swojej funkcji tak, jak się spodziewasz. Po prostu nikt jej nie znajdzie. Zrób ten ważny krok – zadbaj o widoczność w sieci.


Pozycjonowanie stron Grudziądz 

Po zaprojektowaniu swojej unikalnej strony internetowej, przyszedł czas na zastanowienie się nad formą marketingu firmy. Niestety sama strona internetowa, bez odpowiedniej optymalizacji na wybrane frazy kluczowy nie będzie się wyświetlała wysoko w wynikach wyszukiwań – dlatego warto zainwestować w pozycjonowanie lokalne w Grudziądzu.

Pozycjonowanie czyli (ang. Search Engine Optimization) to zestaw działań marketingowych mających na celu uzyskanie wyższych pozycji wybranych słów kluczowych (zapytań w wyszukiwarce np. Montaż lodówki w poznaniu) w naturalnych wynikach wyszukiwarki internetowej Google. Na powodzenie projektu składa się optymalizacja strony pod kątem technicznym (z poziomu kodu) i treści oraz działania poza stroną (off-site) mające na celu zwiększenie rozpoznawalności marki poprzez np. dodawanie wartościowych artykułów promujących markę.


Jak wygląda proces pozycjonowania? 

1. Rozmawiamy na temat możliwości budżetowych przedsiębiorstwa – rynek w sieci działa według zasady „Większy może więcej”, co oznacza wprost, że bardziej konkurencyjne frazy są zagarniane, przez duże korporacje – na takie frazy znacznie ciężej jest się wbić w Top10 i dlatego warto dobrać prostsze, o troszkę mniejszej ilości wyświetleń ale z gwarancją, że da się je wbić na pierwszą stronę wyszukiwań.

2. Analizujemy konkurencję i dobieramy frazy – Dzięki naszym specjalistycznym narzędziom, sprawdzamy siłę konkurencji na wybrane frazy i analizujemy czy jesteśmy w stanie dostać się na pierwszą stronę wyszukiwań w przeciągu 1 roku.

3. Przygotowanie strategii pozycjonowania – po analizie konkurencji, przystępujemy do wypisania szczegółowej listy zadań (rozbitych na miesiące), które spowodują wzrosty pozycji.


4. Wdrażamy optymalizacje techniczną – Sprawdzamy całą stronę, pod kątem użyteczności dla Robotów Googla oraz prędkości.

5. Wdrażamy optymalizację treści – dostosowujemy/redagujemy treści tak, aby były jak najbardziej dostosowane do potrzeb wyszukiwarki Google oraz dodajemy specjalne znaczniki meta mające na celu ukierunkowanie robota – co akurat znajduje się na tej podstronie. Proces redagowania polega na nasyceniu treści odpowiednią ilością fraz kluczowych.

6. Linkujemy stronę – reklamujemy stronę internetową na różnych tematycznych (wartościowych), forach i katalogach firm – co zwiększa rozpoznawalność marki oraz uwierzytelnia firmę w oczach wyszukiwarki.

7. Dodajemy artykuły blogowe – tematyczne artykuły blogowe skupiają się na pozyskiwaniu frazy na tzw. długi ogon np. Dlaczego warto zainwestować w klimatyzację, co zwiększa ruch na stronie internetowej a co za tym idzie zwiększa pozycję samej strony.


Czy pozycjonowanie w Grudziądzu ma sens?

Grudziądz jest bardzo silnie rozwijającym się miastem, co skłania wielu przedsiębiorców na podjęcie działań marketingowych w sieci, nie uwzględniając tego możemy zostać w tyle i stracić bardzo dużą ilość potencjalnych klientów. Pozycjonowanie jest działaniem długofalowym, czyli daje efekty po kilku miesiącach, jednak wypozycjonowane frazy pozostają przez długi czas na wysokich pozycjach, nawet po zrezygnowaniu z usługi. Czemu tylko przez długi czas, a nie na zawsze? Odpowiedź jest prosta, wynika to z faktu, iż konkurencja także prowadzi działania marketingowe i po pewnym czasie są w stanie przegonić stronę na której takie działania zatrzymano,

Chcesz się dowiedzieć więcej na temat usługi, kosztów czy też samej umowy? Zapraszamy do kontaktu drogą mailową, a my odpowiemy na twoje pytanie w ciągu 24 godzin. Mail: biuro@b-ciachurski.pl