Potrzebujesz nową stronę internetową lub pomocy przy aktualnej?


Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, a ja postaram się odpowiedzieć w ciągu 48h.

Strony internetowe Stalowa Wola

Dostęp do prawidłowo wykonanej strony internetowej, w połączeniu z systematycznymi działaniami poprawiającymi jej widoczność, pozwala na uzyskanie serwisu spełniającego wszystkie potrzeby klienta. Jak wygląda realizacja takiego projektu?

Cennik

Koncept strony internetowej

Przystępując do realizacji projektu strony internetowej, biorę pod uwagę długoterminowe cele biznesowe klienta. Bogate doświadczenie, w połączeniu z dostępem do specjalistycznych narzędzi oraz szerokiej wiedzy pozwala na zaprojektowanie serwisu atrakcyjnego, funkcjonalnego oraz przystosowanego do bezpośredniego użytku. Stalowa Wola to miasto, w którym skorzystać można z usług profesjonalnego Web developera. Oferuję profesjonalne strony internetowe w atrakcyjnych cenach.

W procesie tworzenia projektu strony internetowej wykorzystuję zdobytą wiedzę z różnych dziedzin, wyspecjalizowany jestem w programowaniu stron www, opracowywaniu platform e-commerce czy wdrażaniu aplikacji, a także działam na wielu płaszczyznach marketingu internetowego. Znajomość mechanizmów wyszukiwarek oraz zachowań internautów pozwala mi na stworzenie konceptu spełniającego wszelkie potrzeby klienta, a także wdrożenie go przy użyciu najlepszych dostępnych rozwiązań.


Strona www Stalowa Wola - schemat

Po opracowaniu konceptu strony internetowej, przygotowuję wstępny schemat prowadzenia dalszych prac. Na podstawie stworzonej makiety serwisu, obrazowane jest rozmieszczenie jego najważniejszych elementów. Dotyczy to nie tylko menu czy układu treści, ale też wszelkich funkcji dodatkowych. Na tym etapie opracowywane są także pierwsze rozwiązania pozwalające na dostosowanie witryny pod promowanie w wyszukiwarkach internetowych. Co ważne, cały projekt strony internetowej jest oparty na zasadach dobrego UX, czyli dostosowania strony internetowej tak aby była przyjemna w przeglądaniu i zachęcała do złożenia zapytania.

Opracowana szata graficzna na podstawie aktualnych trendów i zgodną z wizerunkiem marki jest kluczowym elementem do sukcesu projektu strony internetowej. Zadbanie o ten aspekt wizualny i funkcjonalny pozwala na uzyskanie witryny, która zapewni odbiorcom przejrzystość treści oraz zagwarantuje pozytywny odbiór. Na bazie makiety i szaty graficznej powstaje wizualizacja strony internetowej, przedstawiająca jej dokładny wygląd po zakończeniu prac. Analiza wyglądu serwisu oraz konsultacja formy wizualnej projektu z klientem pozwalają na prowadzenie ewentualnych poprawek i udoskonaleń.


Strony internetowe Stalowa Wola - postaw na projekt!

Po zaakceptowaniu wstępnego projektu, rozpoczynam pracę nad jego wdrożeniem. W tym momencie moim głównym zadaniem jest zaprogramowanie strony internetowej w taki sposób, aby wszystkie jej elementy były sprawne i funkcjonalne. Na etapie kodowania kluczowe znaczenie ma dostosowanie serwisu do obowiązujących standardów sieciowych, dzięki czemu staje się on użyteczny dla internautów. Dotyczy to zarówno zapewnienia zgodności strony z urządzeniami i przeglądarkami użytkowanymi przez odbiorców, jak i zadbania o wykonanie wersji desktopowej(na duże ekrany-monitory) oraz mobilnej.


Wersja mobilna strony internetowej

Aspekt ten pozostaje nie bez znaczenia, ze względu na popularność urządzeń przenośnych oraz specyficzne wymagania wyszukiwarek. Wiele osób podczas swojej codziennej podróży do pracy szuka usług lub informacji przez telefon. Warto zauważyć, że nasilenie tego zjawiska zapoczątkowano już w 2015 roku, gdzie wystąpił bardzo duży wzrost wyszukiwań w wyszukiwarce Google przez telefony. Google sam zauważając to zjawisko i wydał oficjalny komunikat, że w wyszukaniach będą wyżej strony internetowe, które są dostosowane na telefony, jest to zatem główny powód dla których warto zadbać o wersję mobilną strony internetowej. Decydując się na moje usługi masz zapewnioną na umowie, wersję mobilną strony internetowej.


Koniec prac. Co dalej?

W dziedzinie takiej, jak strony internetowe, oferuję także kompleksowe usługi związane z bezpieczeństwem i administracją stron internetowych, jeżeli chcesz mieć pewność, że strona internetowa będzie działać przez lata niezawodnie to warto skorzystać z mojego pakietu administracyjnego. W pakiecie znajduje się 1 godzina modyfikacji strony internetowej w miesiącu (możliwość wykorzystania), kopie zapasowe strony i odwirusowanie strony, wrazie ataku wirusa.

Po zakończeniu prac technicznych, konieczne jest wdrożenie kompleksowych działań marketingowych. Dzięki odpowiedniej systematyczności oraz zastosowaniu właściwych technik, pozwoli to na zapewnienie wysokiej pozycji serwisu w wyszukiwarkach oraz zyskanie popularności wśród odbiorców. Agencje internetowe bardzo często posiadają w swojej ofercie usługę prowadzenia kompleksowych kampanii, które znacząco zwiększą szansę na podniesienie ruchu na stronie, jeżeli chcesz uruchomić taką kampanię to zapraszam do kontaktu, a przekieruję Cię do specjalisty do spraw marketingu internetowego.


Pozycjonowanie strony internetowej – jaką formę wybrać?

W momencie kiedy posiadasz już swoją nową stronę internetową, trzeba pomyśleć o sposobie reklamowania jej. Najlepszym i jednym z najbardziej efektywnych sposobów jest pozycjonować stronę w wynikach organicznych wyszukiwarki Google. Czym są wyniki organiczne a nieorganiczne?

Wyszukiwarka Google dzieli sekcje wyszukiwań na płatne (nieorganiczne), gdzie pozycja jest zależna od twojego budżetu i nieodpłatne (organiczne), w których pozycja zależy od kilku czynników:

 • Jakości merytorycznej strony internetowej
 • Optymalizacji technicznej treści i kodu pod roboty wyszukiwarki
 • Regularności prowadzonych działań
 • Ilości linków z tematycznych for/stron prowadzących do naszej witryny

Dla wielu najlepszym rozwiązaniem jest pozycjonowanie organiczne, ponieważ daje ono długotrwały efekt i jest bardziej ekonomiczne.


Dlaczego warto zainwestować w pozycjonowanie?

Działania pozycjonerskie mają bardzo dobry wpływ na rozwój przedsiębiorstwa. Przede wszystkich napędzają ruch na stronie a co za tym idzie klientów, dzięki temu możesz spokojnie rozwijać firmę nie martwiąc się o braki konsumentów.

Kolejnym bardzo ważnym elementem jest koszt – dobrze wypozycjonowana strona internetowa jest najbardziej efektywnym i ekonomicznym pracownikiem. Dlaczego? Standardowa wypłata handlowca to ponad 3000 zł netto, przy takim budżecie możemy wypozycjonować stronę na frazy ogólnopolskie i zyskiwać x razy więcej klientów. Pamiętajmy też, że strona internetowa nie potrzebuje wolnego, dni chorobowych itp. Ona pracuje na sukces naszego biznesu 24h/7.

Ostatnim ważnym faktem jest, że konkurencja też się pozycjonuje i z każdym dniem stają się silniejsi. Raczej nie chcesz pozostać ze swoim biznesem w tyle. Przy stosunkowo niskich kosztach miesięcznych jesteśmy w stanie pomóc twojemu biznesowi w reklamie internetowej.


Jak wygląda proces współpracy:

 • Rozmawiamy na temat potrzeb klienta
 • Przeprowadzamy analizę konkurencji
 • Dobieramy odpowiednie frazy kluczowe na które będzie pozycjonowana strona internetowa
 • Przeprowadzamy audyt techniczny strony internetowej
 • Wdrażamy optymalizacje techniczną kodu i treści
 • Regularnie piszemy treści blogowe mające na celu zwiększyć widoczność strony w wyszukiwarce
 • Linkujemy stronę – doprowadzamy do strony odnośniki z wartościowych tematycznych stron, które podniosę wartość strony w oczach wyszukiwarki
 • Zdajemy co 3 miesięczny raport z działań i postępów

Działamy zgodnie z zasadami wyszukiwarki Google

Podejmując z nami współpracę, dajemy 100% gwarancji na jakość naszych działań – zawsze działamy zgodnie z wytycznymi wyszukiwarki Google. Jesteśmy najlepsi w tym co robimy i mamy szereg wypozycjonowanych klientów z Wodzisławia Śląskiego, masz pytania lub chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów? Zapraszamy do kontaktu Mailowego na: biuro@b-ciachurski.pl