Monstroid motyw wstep
Dlaczego warto wybrać motyw Monstroid
23 stycznia 2019
Ile kosztuje strona internetowa na wordpress
Ile kosztuje strona internetowa na WordPress?
7 lutego 2019
Pokaż wszystkie

Tanie strony internetowe Poznań

tanie strony internetowe

Wiele osób posiadających własne działalności gospodarcze w Poznaniu zastanawia się, jaką stronę mogą kupić za 1000 zł. Na co ja zdecydowanie odpowiadam, że za taką kwotę najlepszym rozwiązaniem jest tania strona internetowa oparta na szablonie. Wiele osób w tym momencie zada pytanie, a co taka strona będzie posiadać? Czy będę mógł/mogła edytować treści, zdjęcia? Ile trwa czas realizacji takiej strony? Na te pytania odpowiem w tym artykule, zapraszam :)


Tania strona internetowa na szablonie

Odpowiadając na pytania, strona internetowa wykonana na szablonie będzie posiadać wszystko co posiada konkretny szablon, zazwyczaj są to liczne formularze kontaktowe, mapki Google, slidery czy też ciekawe efekty graficzne. Co ciekawe cała witryna oparta na szablonie jest w pełnie edytowalna, wszystkie treści, zdjęcia można w prosty sposób zamienić w panelu administracyjnym. Wszystkie strony internetowe szablonowe, które wykonuje są stworzone na systemie CMS Wordpress, a czas realizacji takiej strony to zaledwie 5 dni roboczych po otrzymaniu wszystkich materiałów od klienta.

Przy takiej odpowiedzi narzuca się jeszcze kilka pytań a mianowicie: jeżeli strony na szablonie są w zasadzie identyczne jak z indywidualną grafiką, to dlaczego różnią się aż tak ceną? Skąd można uzyskać spis szablonów do wyboru?

Odpowiadając na pytanie czym się różnią, to najważniejszą cechą jest ograniczenie szablonu. W cenie 1000 zł netto realizuje konkretny wygląd szablonu z konkretną ilością podstron. bez żadnych udoskonaleń. Pozwalam jedynie na przesuwanie pewnych elementów lub usuwanie ich. Oczywiście klient ma zawsze możliwość dodania ich osobiście z poziomu panelu lub dopłaceniu (wcześniej wyceniony) za dodatkowy element.


Tania strona www na szablonie - 100 motywów!

Jeżeli jesteś zainteresowany moją ofertą i chcesz znaleźć szablon dla siebie to polecam skontaktować się ze mną mailowo lub telefonicznie. Ja w ciągu 48h od otrzymanej wiadomości przyśle link do bazy sprawdzonych i stabilnych szablonów. W samej bazie gotowych szablonów znajduje się ponad 100 gotowych do wyboru.

Co mogę zagwarantować za stronę internetową za 1000 zł?

Kupując u mnie stronę za 1000zł netto uzyskasz gwarancję na jej funkcjonowanie przez 6 miesięcy, odpowiedzi i podpowiedzi jak ją reklamować aby stała się widoczna w wyszukiwarce Google, przy dopłacie abonamentowej w wysokości 100 zł netto / miesięcznie administrację strony.


Tanie strony internetowe Poznań – warto?

Zdania są podzielone, większość ludzi prowadzących własny biznes uważa, że za dobrą stronę internetową trzeba odpowiednio dużo zapłacić. Ja jestem zdania, że strona internetowa powinna być tworzona na potrzeby biznesu i w nie każdej branży witryna musi być pełna pięknych grafik czy też super efektów po najechani/kliknięciu itp. Nawet mogę śmiało powiedzieć, że minimalizm i prostota jest w cenie. Pamiętajmy, że głównym celem strony internetowej jest przecież informowanie klienta lub bezpośrednia sprzedaż (w przypadku sklepów internetowych)

Oczywiście nie popadajmy w paranoje i nie wyzbywajmy się wszystkich dekoratorów, warto je stosować z umiarem i używać ich w miejscach gdzie użytkownik/internauta powinien się zatrzymać, przeczytać informację i podjąć decyzję. Kupując tanią stronę internetową czyli wykonaną na szablonie nie skreślasz swoich szans konkurowania z dużymi markami, ponieważ wszystko zależy bezpośrednio od marketingu strony internetowej – zainwestowaniu w pozycjonowanie czy też google Adwords.


Dlaczego warto zakupić stronę www na szablonie u mnie?

Odpowiedź jest prosta i logiczna - ponieważ warto powierzyć tworzenie swojej wizytówki w sieci specjaliście. Pracuję w branży od przeszło 3 lat, cały czas zgłębiając nowe technologie tworzenia i kreowania stron internetowych. Na swoim koncie posiadam przeszło 70 serwisów co potwierdza moje kwalifikacje. Jeżeli chcesz zobaczyć moje realizacje [ kliknij tutaj ].

Powierzając mi dostosowanie swojego szablonu, zapewniasz sobie bezpieczeństwo i pewność, że wszystko zostanie wprowadzone według przedstawionych wytycznych. Jeśli prowadzisz firmę mieście Poznań, przygotuję dla Ciebie tanią stronę internetową. Skontaktuj się ze mną już dziś - mailowo: biuro@b-ciachurski.pl

.


2 Komentarze

  1. Ksawery pisze:

    Strony internetowe od tej firmy to naprawdę super sprawa, w kwocie 1000 zł netto stworzyli mi stronę wizytówkę – sam projekt został zamknięty w niecałe 2 tygodnie z uwzględnieniem poprawek. Panie Kamilu, Panu szczególnie dziękuję za pomoc w dobraniu odpowiednich grafik i o dostosowaniu strony do tego UX o którym Pan tak mówił.
    Serdecznie polecam współpracę z tą firmą 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *