Strony internetowe


Potrzebujesz nowej witryny i chcesz powierzyć to zadanie specjaliście? Trafiłeś/łas w dobre miejsce. Do tej pory wykonałem przeszło 70 serwisów stron internetowych co sprawia, że temat projektowania i administarcji stroną nie jest mi obcy.

Kupując u mnie projekt zapewniasz sobie spokój i pewność, że strona będzie działała szybko i przez długie lata. Projektuję strony głównie na CMS Wordpress, ze względu na jego prostotę obsługi przez klientów.

Chcesz dowiedzieć się więcej o zaletach zapraszam

SPRAWDŹ OFERTĘ

Sklepy internetowe


Czy wiesz, że od 2015 roku część dużych przedsiębiorstw przeniosła swój biznes do sieci i postawiła na sklepy internetowe? Jesteś zainteresowany/na dołączeniem do ich grona?

Proponuję nowoczesne, wydajne i bezpieczne sklepy internetowe oparte na systemie Wordpress woocommerce. – jednej z popularniejszych i cały czas rozwijanych platform zakupowych. Jest doskonałe oprogramowanie dla małych (do 5 tys. produktów) i średnich (do 15 tys. produktow) sklepów internetowych.

Woocommerce cieszy się popularnością w stanach zjednoczonych jednak w Polsce znalazł też swoich fanatyków, którzy cały czas dzielnie wspierają tą platformę zakupową.

Zdaj się na mnie a ja zapewnie ci pewność co do jakości i bezpieczeństwa twojego sklepu internetowego

SPRAWDŹ OFERTĘ
Oceń witrynę